Головна Економіка і аграрна політика Молочні господарства отримують гуманітарну допомогу від Швейцарії

Молочні господарства отримують гуманітарну допомогу від Швейцарії

Задля забезпечення продовольчої безпеки в Україні Швейцарія вже третій рік поспіль надає гуманітарну допомогу українським виробникам молока у найбільш постраждалих областях, повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію Держпродспоживслужби.

Станом на січень 2024 року реципієнтами швейцарського гуманітарного проєкту стали 355 господарств з виробництва молока у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Київській, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Херсонській та Чернігівській областях. Загальне поголів’я ВРХ, що утримується у господарствах-одержувачах гуманітарної допомоги, становить понад 350 тис. голів, у тому числі понад 130 тис. голів корів. Перелік всіх господарств-реципієнтів доступний за посиланням.

Також господарства в цих областях, які ще не одержували гуманітарну допомогу від Швейцарії за весь період реалізації проєкту, можуть подати такий запит до 19 лютого. Важливою умовою для участі у проєкті є державна реєстрація потужностей з виробництва молока від корів згідно із законодавством.

Друга фаза фінансованого Швейцарією проєкту гуманітарної допомоги триватиме до 31 травня 2024 року. Виробники молока матимуть змогу отримати засоби для миття та дезінфекції доїльного обладнання, перед- та післядоїльної обробки вимені, серветки для гігієни вимені, рукавички, реактиви для виявлення прихованих форм маститів, дезінфектанти для тваринницьких приміщень тощо, що повністю задовольнить тримісячну потребу.

Перегляди: 58