Головна Новини Ринок України На Донеччині покращився стан посівів озимих культур

На Донеччині покращився стан посівів озимих культур

На Донеччині перша декада листопада відмічалася теплою погодою з незначними опадами. На початку другої декади відмічалися заморозки до -2°С. Такі метеорологічні умови початку листопада дещо покращили стан посівів озимини, повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на Донецької сільськогосподарської дослідної станції НААН України.

В північній та центральній частині Донецької області на посівах озимої пшениці, що були посіяні в оптимальні строки по пару відмічено закладання 3-4 пагону пшениці. Стан посівів добрий. На посівах пшениці по зайнятих попередниках за оптимальних строках посівів відмічається розвиток 1-3 пагонів. Стан посівів добрий.

В посівах озимої пшениці пізніх строках по пару відмічено розвиток 2 пагонів. Стан посівів добрий. В посівах по соняшнику відмічено стадію 2-4 листків та початку кущення. Стан посівів задовільний.

В південній частині області на посівах озимої пшениці, що були посіяні в оптимальні строки по пару, відмічено стадію 3-4 пагонів. В посівах по соняшнику відмічено стадію 2-3 пагона. Посіви в доброму стані.

В посівах озимої пшениці пізніх строках по пару відмічено стадію 2-3 пагони листків, пшениця продовжує кущення. На посівах по зайнятому парі відмічено стадію 3- листочків, рослини починають розкущуватися. Посіви в задовільному та доброму стані.

Польові обстеження не виявили значної забур’яненості та інших шкідливих організмів на посівах озимої пшениці.

Перегляди: 1