Головна Новини Ринок України На Прикарпатті відроджують племінне вівчарство

На Прикарпатті відроджують племінне вівчарство

На Прикарпатті розглянули матеріали щодо присвоєння статусу по розведенню овець української гірськокарпатської породи фермерському господарству «Центр відродження вівчарства». Про це повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію Івано-Франківської ОДА.

В Карпатах раніше були спроби акліматизувати багато порід овець, завезених «з усіх усюд», але вони не змогли адаптуватись до місцевих пасовищ та кліматичних умов. Грубововнові вівці української гірськокарпатської породи вовно-м’ясо-молочного напрямку продуктивності, що походять від місцевих овець типу цакель, яких розводили споконвіків на даній території, добре почуваються у наших Карпатах. Від цих овець отримують прекрасне молоко для виготовлення гуцульської бринзи, цінну вовну для виготовлення ліжників та смачне м’ясо.

Фермерське господарство «Центр відродження вівчарства» збільшує поголів’я овець української гірськокарпатської породи і проводить роботу з їх розведення та вирощування. Присвоєння статусу «племінний репродуктор» забезпечить удосконалення існуючих генотипів української гірськокарпатської породи овець, розширення та покращення їх в області та за її межами, збільшення їх чисельності, а в подальшому – відродження галузі вівчарства в Карпатах.

Перегляди: 13