Головна Рослинництво Зернові «Нібулон» планує цього року заробити на кукурудзі

«Нібулон» планує цього року заробити на кукурудзі

Під урожай 2024 року в агрохолдингу «Нібулон» пшеницю вивели в південний регіон, зменшивши в 1,5 раза площу під неї, тоді як до 2023 року пшениця та озимий ячмінь були розпорошені по всіх зонах.

Як передає «ПроАгро Груп», про це розповів директор з агровиробництва «Нібулон» Олег Веселов в інтерв’ю журналу The Ukrainian Farmer.

«Аналогічно вчинили з ріпаком, тільки посіви збільшили в 1,5 раза. Тепер під цими культурами буде однакова площа, адже вони є попередником один одного», – зазначив Олег Веселов.

За його словами, у Центрі та на Заході України основною культурою буде кукурудза попри те, що на ній практично не заробили торік, і прогнозують низьку рентабельність цього року. Але в агрохолдингу роблять на неї ставку, збільшують в понад чотири рази площі, підганяють під неї технологію, щоб отримати максимальні показники й заробити завдяки великій урожайності.

«Будемо сіяти близько 10 тис. гектарів соняшнику – це майже вдвічі менше, ніж роком раніше, і близько 5 тис. гектарів сої, удвічі збільшивши її посіви», – додав фахівець.

Перегляди: 45