Головна Зберігання  «Нібулон» створив комісію для оцінки стану власних елеваторів

 «Нібулон» створив комісію для оцінки стану власних елеваторів

Елеваторний напрям «Нібулону» впроваджує нову систему контролю за підготовкою технічної бази підприємства. Відтепер у компанії діятиме внутрішня комісія, повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію виробника.

В складі комісії – представники філій, центрального офісу, пожежної безпеки, технічного департаменту та відділу якості. Це забезпечить комплексний підхід до оцінки технічної бази підприємства та ефективний контроль над усіма необхідними аспектами.

Нова процедура внутрішнього контролю передбачає ґрунтовний огляд готовності технічної бази усіх філій, зокрема перевірку готовності ємностей, термометрії, справності вагового та транспортного обладнання, санітарного стану території та акредитацію лабораторій елеваторів.

За словами Валерія Реуцоя, директора по роботі елеваторів, це дозволить забезпечити надійність та безаварійність приймання зерна нового врожаю.

«Звичайно, ми плануємо, щоб усі заходи були завершені до приймання першого врожаю. Зонально розподілені терміни виконання робіт передбачають, що на півдні вони будуть завершені раніше, а в західному регіоні, Полтавській та Черкаській областях трохи пізніше. Увесь процес має бути завершений до 15 липня. Найкращі елеватори будуть відзначені», – зазначили в компанії.

Впровадження нового підходу щодо внутрішнього контролю в «Нібулоні» має сприяти підвищенню рівня технічної готовності та якості роботи елеваторів.

Перегляди: 6