Головна Новини Ринок України Нова сівалка Proceed від Väderstad ламає стереотипи висіву сільськогосподарських культур

Нова сівалка Proceed від Väderstad ламає стереотипи висіву сільськогосподарських культур

Сівалки точного висіву від компанії Väderstad є орієнтиром для більшості виробників цієї спеціалізованої техніки. Технологія точного висіву PowerShoot, в основі якої лежить принцип контролю кожної насінини за допомогою надлишкового тиску, вже відшліфовано до досконалості.

Свої найсучасніші напрацювання в агрегатах для точного висіву технічних культур компанія Väderstad впровадила у новій сівалці Proceed, яка забезпечує точне дозування, розподіл насіннєвого матеріалу посівним ложем та за глибиною більшості сільськогосподарських культур: пшениці, ячменю, ріпаку, цукрових буряків, гороху, кукурудзи, соняшнику тощо. Завдяки високій точності висіву за глибиною і розподілу насіння в рядку досягається швидка, рівномірна та дружня поява сходів. Адже кожній насінини та, відповідно, майбутній рослині створюються ідеальні умови, необхідні для повного розкриття її генетичного потенціалу.

Нова сівалка Proceed забезпечує висів зернових культур із міжряддям 225 або 250 мм. Завдяки простій конфігурації та можливості швидкої заміни насіннєвих дисків, машину можна легко переналаштувати на ширину міжряддя 450 або 500 мм для висівання цукрових буряків або ріпаку, або ж на міжряддя 750 мм — для проведення сівби технічних культур, таких як кукурудза, соняшник, бавовна тощо.

«Серцем» сівалки Proceed є її високоточні висівні секції: перед сівбою індивідуальні опорні колеса кожної з них ущільнюють поле для створення однакових умов для кожної насінини, а коли насіння потрапляє до висівних пристроїв із центрального бункера, система висіву Väderstad PowerShoot веде повний контроль висіву кожної насінини аж до її розміщення в ґрунті. Після виходу з короткої висівної трубки кожну насінину зупиняє вловлювальне колесо. Воно фіксує насіння в рядку й забезпечує оптимальний його контакт із ґрунтом на заданій глибині по всій робочій ширині сівалки.

Перегляди: 4