Головна Тваринництво Кормовиробництво «Нива Переяславщини» збільшить потужність комбікормового заводу до 800 тонн на добу

«Нива Переяславщини» збільшить потужність комбікормового заводу до 800 тонн на добу

kombikorm plant Niva Hereyaslav

Група компаній «Нива Переяславщини» після реконструкції комбікормового заводу збільшить його потужність до 800 тонн на добу.

Про це повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на Agravery.

«Уже пів року триває реконструкція комбікормового заводу задля збільшення виробничих потужностей. Це вже другий етап, перший був у 2012 році, коли ми встановили лінію з переробки сої на соєву макуху та олію потужністю 72 тонн/добу. Через рік ввели в експлуатацію установку сучасної системи мікродозування виробництва компанії SKIOLD A/S, Данія», — розповів директор групи компаній  Віталій Шакель.

Зараз триває друга черга цих робіт, направлена на збільшення потужності заводу і осучаснення, зокрема, і технологічним обладнанням від визнаних європейських виробників фірми BUHLER, Швейцарія.

«На цьому етапі реконструкції буде збільшено потужність виробітку, встановлено додатково змішувач двотонник, що дозволить наростити виробництво комбікормів до 800 тонн на добу. Також буде встановлено обладнання для зони витримки, що дозволить додатковий прогрів близько 4 хвилин уже готового комбікорму, і покращить його безпечність для тварин», — розповів начальник комбікормового заводу Сергій Слюсарєв.

Крім того, збільшення потужності потягне за собою реконструкцію більшості вузлів та агрегатів, будуть зміцнені конструкції заводу і він стане принципово іншим. Завершити роботи планується у 2022 році.

Перегляди: 1