![grain mariupol](https://proagro.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/grain-mariupol.jpg)
Велика тягнучка з легкових і вантажних авто утворилася на виїзди з тимчасово окупованих районів у бік рф в районі Новоазовська. Про це у своєму Телеграм-каналі повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, передає «ПроАгро Груп».
За його словами, поспішають виїхати не лише мешканці, а також й окупанти квапляться вивезти награбоване зерно через очікуваний контрнаступ ЗСУ.
«Багатокілометровий затор на кордоні України з росією в районі Новоазовська. Вантажівки, що переважно тягнуть наше зерно, вкрадене росіянами. Та вличезна купа легкових автівок з окупованих частин Запоріжжя та Донетчини. Прямий наслідок Приазовської бавовни наприкінці тижня», – написав Андрющенко.
Перегляди: 5