Головна Війна проти України Окупанти привласнили два запорізькі елеватори ГК «Прометей»

Окупанти привласнили два запорізькі елеватори ГК «Прометей»

elevator Pology Prometey

Група Компаній «Прометей» заявила про втрату контролю над двома зерносховищними активами, розташованими на частині Запорізької області, що тимчасово не контролюється Україною. Зокрема, йдеться про елеватори «Токмак» (Пологівський район) та «Василівка» (Василівський район), повідомляє «ПроАгро Груп».

«На захоплених територіях області окупанти намагаються привласнити бізнес шляхом збройних захоплень, пограбування та залякування. На «Василівському елеваторі», а також елеваторі «Токмак» загарбники діяли, швидше за все, аналогічним методом. Окупанти чи їх місцеві посібники або «віджимають», або руйнують і розкрадають, інших методів у них в арсеналі не існує, – наголосили співробітники компанії.

У «Прометеї»  наголошують, що як Токмак, так і Василівка знаходяться під російською окупацією з перших днів війни, тому оперувати достовірно відомими фактами про стан активів Групи в даних населених пунктах, а також про стан та наявність сільгосподарської продукції, що залишилася там на зберіганні, у компанії наразі не можуть.

«Контроль над активами у Токмаку та Василівці втрачено. Мінімальний кадровий склад підприємств, який там залишився після початку активних бойових дій у регіоні, зміг залишити свої робочі місця. Їхньому життю та здоров’ю нічого не загрожує. Більш детальної інформації наразі немає у зв’язку з окупацією цих регіонів», – повідомили в компанії.

Водночас в «Прометеї» наголосили на неможливості співпраці з окупаційною владою і готовність зупинити свою господарську діяльність у рамках відповідних елеваторів до відновлення юрисдикції України на всій території Запорізького регіону.

Перегляди: 6