Головна Війна проти України Окупанти у Мелітополі змушують аграріїв здавати зерно за безцінь

Окупанти у Мелітополі змушують аграріїв здавати зерно за безцінь

Окупанти вигадали 8 кіл пекла, щоб аграрії були змушені за безцінь здавати зерно гауляйтеру Балицькому.

Про це у своєму Телеграм-каналі написав мер Мелітополя Іван Федоров, повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на Elevatorist.com.

«З перших місяців окупації загарбники роблять все, щоб збагатитись за рахунок українських аграріїв: «націоналізували» і вивезли з України на росію сотні тисяч тон зерна; закрили можливість вивозити врожай на підконтрольну Україні територію і вільно обирати покупця; створили зернову компанію під контролем Балицького і його московських кураторів, яка купує зерно за безцінь»,— розповідає мер.

За його словами, окупанти у серпні зобов’язали фермерів отримати в окупаційній «адміністрації» перепустки для перевезення врожаю. Тепер створюють додаткові перешкоди. Термін дії перепусток закінчується 20 січня. Щоб отримати нову, треба пройти документальне пекло: зібрати довгий перелік довідок, договорів і навіть написати пояснювальну записку.

Тож фермери змушені або пройти 8 кіл пекла під ковпаком окупаційної влади, щоб мати можливість продавати врожай один одному. Або віддати зерно за безцінь підприємству гауляйтера Балицького.

Перегляди: 4