Головна Новини Новини компаній Озимина в «Контінентал» виходить із зими в доброму стані

Озимина в «Контінентал» виходить із зими в доброму стані

 «Контінентал Фармерз Груп» оцінює стан своїх озимих культур перед стартом весняно-польових робіт. Агрономи компанії проводять на полях відбір монолітів рослин, перевіряють їх життєздатність та аналізують потенціал врожайності, передає «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію сільгоспвиробника.

За попередніми даними, понад 90% площ озимих у «Контінентал» перебувають у доброму стані, ще близько 10% — у задовільному. Загибелі культур у зимовий період вдалося уникнути, а погодні умови в регіонах, де працює компанія, були сприятливими навіть для пізніх посівів, дозволивши їм досягти оптимальних фаз розвитку, перш ніж увійти в стан зимового спокою.

«Критичних перепадів температур цієї зими ми не спостерігали. А січневі морози не становили загрози для наших озимих, оскільки вони знаходилися під сніговим покривом, Тільки в незначної частини посівів пшениці (здебільшого йдеться про найпізніші) ми спостерігаємо дещо слабший розвиток або недостатню густоту рослин. Станом на зараз ми оцінюємо стан посівів всіх озимих культур як задовільний для отримання планових результатів урожайності», – прокоментував операційний директор «Контінентал» Костянтин Шитюк.

Наразі в компанії готуються до комплексу весняних польових робіт, проводять перше азотне підживлення і підживлення сульфатом амонію. Протягом осінньо-зимового періоду накопичення вологи у ґрунті відбулося інтенсивно майже в усіх регіонах, тож це повинно створити сприятливі умови для розвитку культур протягом першої частини їх вегетації.

Загальна площа під озимими культурами в «Контінентал Фармерз Груп» становить 89,5 тис. га, з яких озимої пшениці — 43,2 тис. га, озимого ріпаку — 33,4 тис. га та озимого ячменю — 12,9 тис. га.

Перегляди: 20