Головна Рослинництво Зернові Перший Зерновий Саміт: яке майбутнє зернового ринку?

Перший Зерновий Саміт: яке майбутнє зернового ринку?

Українська зернова асоціація проводить 22 лютого 2022 року у Києві Перший Зерновий Саміт, інформаційним партнером якого є компанія «ПроАгро Груп».

В роботі саміту візьмуть участь міністри, керівники відомств та компаній-лідерів зернового ринку для того, щоби разом зі всіма учасниками осмислити виклики та сформувати майбутнє розвитку зернової галузі України на найближчу перспективу.

Модератором заходу та інтерв’юером буде Президент Української зернової асоціації Микола Горбачьов. Саміт проходитиме в незвичному форматі, адже з кожним спікером модератор проведе публічне інтерв’ю за участю самих учасників саміту. Також буде проведена стратегічна дискусія перших осіб найбільших зернових компаній в Україні. Формат Українського Зернового Саміту дасть змогу учасникам не тільки почути думки лідерів зернового ринку, які задають вектор розвитку галузі, але й долучитись до формування майбутнього галузі.

Зокрема, в рамках Зернового Саміту планується діалог з Першим віце-прем’єр-міністром та міністром економіки України Юлією Свириденко про зернову галузь як драйвер економіки України. Також міністром аграрної політики та продовольства Романом Лещенком відбудеться діалог про Наступний крок розвитку аграрної галузі України, а із головою Міжнародної зернової ради (IGC) та заступником міністра економіки Тарасом Качкою поговоримо і подискутуємо про світові тенденції розвитку торгівлі зерном.

Своїм досвідом з учасниками Зернового Саміту в реалізації концепції «З лану до столу» поділиться Герой України, Генеральний директор СП «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський.

Під час Стратегічної сесії погляд зерновиків на аграрну галузь України представлятимуть та дискутуватимуть із учасниками Генеральний директор «АДМ ЮКРЕЙН» Ірина Присяжнюк, Генеральний директор «ЛУЇ ДРЕЙФУС КОМПАНІ Україна» Олександр Карпенко, Генеральний директор компанії «Кернел» Євген Осипов та  Генеральний директор «КОФКО АГРІ РЕСОРСІЗ Україна» Володимир Осадчук.

Про роль держави в зерновій галузі вестимемо діалог з Головою Держпродспоживслужби Владиславою Магалецькою про фітосанітарні виклики України, а з Головою Бюро економічної безпеки Вадимом Мельником спілкуватимемося про нову фіскальну політику України.

Про логістику на Зерновому саміті плануємо подискутувати з Головою Правління АТ «Укрзалізниця» Олександром Камишіним, зокрема про майбутнє залізниці та виклики для зерновиків, а з очільником Адміністрації морських портів України Олександром Голодницьким про порти як зернові ворота України.

Деталі про Український Зерновий Саміт, програма та реєстрація за посиланням: www.summit.uga.ua.