Головна Новини Ринок України Полуниця на прилавках почала різко дешевшати

Полуниця на прилавках почала різко дешевшати

Встановлення теплої погоди стимулює активне дозрівання суниці садової (полуниці) в українських господарствах. В результаті, пропозиція цієї ягоди на ринку стрімко збільшується, що своєю чергою провокує різке зниження відпускних цін у даному сегменті.

Про це повідомляє «ПроАгро Груп» із посиланням на EastFruit.

Якщо ще минулого тижня середні оптові ціни на суницю садову в Україні не опускалися нижче 60-85 грн./кг, то вже поточного тижня вони почали стрімко знижуватися в південних і центральних регіонах країни. Зокрема, наразі виробники суниці садової вже пропонують до продажу цю ягоду за ціною 30-65 грн./кг, що в середньому на 36% дешевше, ніж тижнем раніше.

«Знижувати ціни в даному сегменті виробники змушені у зв’язку зі стрімким збільшенням пропозиції суниці садової з місцевих господарств, в той час, як попит на цю продукцію залишається досить стриманим. При цьому, більшість операторів ринку відзначають досить великий відсоток некондиційної ягоди в поточному сезоні. Рясні опади помітно знизили якісні характеристики української суниці садової», – зазначили аналітики EastFruit.

Сьогодні ціна на суницю садову в Україні вже в середньому на 37% нижча, ніж в аналогічний період минулого року. При цьому ключові гравці ринку не виключають подальшого здешевлення в цьому сегменті вже з наступного тижня.

Перегляди: 4