Головна Новини Ринок України Повноцінне підрізання шару ґрунту за різної робочої глибини

Повноцінне підрізання шару ґрунту за різної робочої глибини

Лінійка дискових культиваторів Carrier XT від компанії Vaderstad раз і назавжди поставить крапку у спірному питанні вибору діаметра диска для здійснення ультрадрібного, післяжнивного, основного та передпосівного обробітків ґрунту. Всі моделі лінійки Carrier XT, а це як причіпні, так і навісні машини із робочою шириною захвату 4,25, 5,25 та 6,25 метра, мають можливість індивідуального гідравлічного налаштування положення робочих органів щодо умов експлуатації, що робить машину універсальним солдатом на ваших полях.

Без зміни робочих органів Carrier XT забезпечує якісний обробіток ґрунту на глибину від 2 до 12 см. При цьому діаметр дисків, які можуть бути встановлені на агрегаті, становить 450 та 470 мм. До того ж індивідуальне налаштування положення кожного диска залежно від умов роботи це не лише покращення якості обробітку ґрунту, а й суттєве зниження витрат палива.

Офіційна презентація нового Carrier XT 425-625 відбулася у червні цього року у рамках польової виставки DLG Field Days в Німеччині. Культиватор доступний для замовлення з жовтня 2022 року.

Перегляди: 2