Головна Економіка і аграрна політика Продовження автономних торгових заходів для України – позитивний сигнал для агропереробки

Продовження автономних торгових заходів для України – позитивний сигнал для агропереробки

Розвиток переробної промисловості – один з пріоритетів агросектору України. Агропереробка сприятиме підвищенню конкурентоспроможності українських товарів та розширенню експортних ринків. На цьому зауважив в. о. міністра агрополітики Тарас Висоцький, передає «ПроАгро Груп».

Він підкреслив, що Україна за підтримки ЄС створює сприятливі умови для розвитку агропереробної галузі.

«Європейський Союз остаточно схвалив рішення про продовження ще на рік автономних торгових заходів для України. Це позитивний сигнал для переробної промисловості. Також Рада ЄС затвердила План для Ukraine Facility, який передбачає фінансування бізнесу, і агропереробка – у пріоритеті. Крім того, Урядом збільшена підтримка переробних підприємств за програмою «Доступні кредити 5-7-9%». Субʼєкти підприємництва можуть взяти кредит до 150 млн. гривень, що дозволить їм збудувати велике економічно ефективне виробництво», – зазначив Тарас Висоцький.

В.о. міністра додав, що дуже важливе завдання для агропереробних підприємств – у  процесі євроінтеграції підвищити якість і безпечність продукції до стандартів і вимог ЄС.

Перегляди: 322