Головна Зберігання «Прометей» обладнав свої елеватори дизельгенераторами

«Прометей» обладнав свої елеватори дизельгенераторами

Елеватори  ГК «Прометей» отримали дизельні генератори різної потужності. Вже відбувся їх монтаж та підключення, повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію компанії.

Зазначається, що генератори потужністю 6 кВт встановлені на більшості підприємств Групи. Вони дозволяють підключити систему безпеки та відеоспостереження з автоматичним запуском.

На елеваторах Чотирбоки Хмельницької області, Помічна Кіровоградської області, Хорол та Гребінка Полтавської області встановлені більш потужні генератори на 330 кВт. Їхнього резервного живлення вистачає для покриття всіх технологічних потреб підприємств при відсутності централізованого електропостачання.

«Такі альтернативні джерела живлення дозволяють нам працювати без зупинок. Це вигідно нам і нашим клієнтам, адже ми не втрачаємо часу на жодному процесі, будь то прийом, сушіння або відвантаження зерна. Наше завдання – дати фермеру вигідні умови співпраці, а не тримати авто на елеваторі в очікуванні світла. В результаті ми отримуємо лояльних клієнтів та конкурентну перевагу серед інших підприємств», – прокоментував регіональний директор елеваторного напрямку ГК «Прометей» Дмитро Максименко.

Перегляди: 4