Головна Логістика Проєкт USAID придбав 85 вагонів-зерновозів для «Луї Дрейфус»

Проєкт USAID придбав 85 вагонів-зерновозів для «Луї Дрейфус»

Проєкт USAID «Економічна підтримка України» придбав 85 вагонів-зерновозів для одного з найбільших експортерів українського зерна та олійних культур – компанії «Луї Дрейфус» (LDC).

Перші двадцять вагонів вже доставлені до одного із елеваторів компанії, повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію проекту.

У компанії очікують, що використання додаткових вагонів дозволить збільшити експорт зерна на 110 тис. тонн щорічно. Окрім того, LDC зможе розширити географію роботи та відвантажувати зерно із тих регіонів України, звідки вивозити зерно не було можливості. Вагони від Проєкту USAID дозволять компанії покращити конкурентоспроможність своїх умов закупівлі, що в кінцевому підсумку буде корисним для місцевих фермерів.

Загалом, «Луї Дрейфус» володіє 660 вагонами, невелика кількість яких після повномасштабного вторгнення рф у 2022 році знаходяться на тимчасово окупованих територіях.

Закупівля обладнання для агрокомпаній відбувається в рамках Ініціативи стійкості сільського господарства в Україні (АГРІ-Україна), яку реалізує Агентство США з міжнародного розвитку, для пом’якшення глобальної продовольчої кризи, що загострилася через жорстоку війну росії проти України.

Перегляди: 34