Головна Овочівництво Рання капуста за тиждень подешевшала на 20%

Рання капуста за тиждень подешевшала на 20%

молода капуста, рання капуста

На українському ринку зберігається тенденція зниження цін на ранню білокачанну капусту. Основною причиною знижувальних цінових коригувань в даному сегменті виробники називають сезонне збільшення пропозиції капусти нового врожаю.

Додатковим фактором зниження цін є невисокий попит на дану продукцію, повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на EastFruit.

Так, на сьогодні капуста врожаю 2024 року пропонується до продажу в межах 6-10 грн./кг, що в середньому на 20% дешевше, ніж наприкінці минулого робочого тижня.

«Насамперед фермери змушені активно знижувати ціни на капусту нового врожаю через надлишкову пропозицію на ринку: більшість українських господарств уже розпочали масові відвантаження ранньої капусти. Також ситуацію погіршують досить невисокі темпи збуту цієї продукції. Оптові компанії та роздрібні мережі воліють вести закупівлі невеликими партіями, враховуючи відносно короткий термін реалізації цього овоча», – пояснили аналітики.

Варто зазначити, що наразі ціна на ранню капусту в Україні вже в середньому на 82% нижча, ніж в аналогічний торішній період. При цьому виробники не виключають, що тенденція до зниження цін у даному сегменті збережеться на ринку й надалі.

Перегляди: 194