Головна Новини Ринок України Rapid – покладе насіння у точно визначене місце

Rapid – покладе насіння у точно визначене місце

Сівалки Rapid від компанії Väderstad для висіву зернових культур не потребують додаткового передпосівного обробітку ґрунту для точного закладання насіння та мінеральних добрив на задану глибину. Технічні можливості сівалок дають змогу провести якісний, незалежний передпосівний обробіток і створити відмінні умови для проростання висіяного насіння.

Серцем сівалок Rapid є унікальні диско-анкерні сошники з не менш унікальною системою регулювання глибини, що дає їм змогу утримувати лідерські позиції щодо якості загортання насіння серед сошників для висіву зернових культур.

Регулювання глибини висіву сівалок Rapid — це комплексний підхід до всього процесу сівби. За допомогою спеціальних металевих тяг кожне опорно-прикочувальне колесо пов’язане із двома сошниками, які розташовані попереду нього. Завдяки цьому вдається досягати рівномірної глибини загортання насіння в будь-яких умовах, за будь-якого стану поля. Регулювання глибини обробітку передніх дисків здійснюється із кабіни трактора, що значно спрощує та пришвидшує процес налаштування агрегату.

Агресивне положення диску висівного сошника та поряд з ним анкерного сошника дає змогу формувати борозну, очищену від соломи незалежно від типу ґрунту або системи його обробітку. Таким чином цей сошник гарантує надійний контакт насіння із ґрунтом, що, своєю чергою, сприяє отриманню дружних та рівномірних сходів.

Перегляди: 125