Головна Ринок України Експорт/імпорт Risoil планує збільшити відправлення зерна у контейнерах

Risoil планує збільшити відправлення зерна у контейнерах

Компанія Risoil Ukraine, трейдингова компанія групи Risoil, планує розвивати контейнерні відправлення зернових та олійних культур в рамках розширення збуту української агропродукції на світових ринках.

Про це повідомив директор Risoil Ukraine Дмитро Мінов, передає «ПроАгро Груп» з посиланням на «Порти України».

У різні роки Risoil входила до числа найбільших контейнерних постачальників сочевиці, гірчиці, ріпаку в контейнерах та інших нішевих культур. Протягом попередніх років компанія напрацювала низку напрямків, зокрема традиційно відправляє різноманітні агрокультури у контейнерах до Індії, Китаю, Філіппін, Таїланду, Бангладеш, Непалу та інших країн.

«Сьогодні питання в тому, що кон’юнктура вантажів змінюється: фокус із нішевої продукції та олійних культур змістився на масове зерно та продукти переробки. Відповідно варіюється і географія постачань», — зауважив директор Risoil Ukraine.

Risoil Ukraine займається торгівлею зерновими та олійними, а також продуктами їх переробки. Продукція відправляється на азійські, африканські та європейські ринки. Нині компанія продовжує відправляти зернові вантажі, зокрема й зерновим коридором.

Перегляди: 5