Головна Логістика Risoil розпочав монтаж обладнання судновантажного зернового комплексу в порту Чорноморська

Risoil розпочав монтаж обладнання судновантажного зернового комплексу в порту Чорноморська

Risoil розпочав монтаж першої партії технологічного устаткування в порту Чорноморська.  Про це повідомив технічний директор «Рисоіл Терміналу» Сергій Стояно, передає «ПроАгро Груп» з посиланням на допис портового оператора у Facebook.

«На початку січня ми майже повністю завершили монтаж металоконструкцій. Останніми встановили мости, що доповнюють ансамбль із трьох веж. Усе це — складові унікального для країни судновантажного комплексу, на обладнанні якого зосередимо свою увагу найближчими місяцями. Для цього використовується устаткування лише кращих світових виробників (AGI, Neuero)», — зазначив Сергій Стояно.

Нагадаємо, що Risoil минулого року почав реалізацію проєкта судновантажного зернового комплексу  для двостороннього пірса в Чорноморському, який не має аналогів в Україні. Стаціонарна судновантажна система складатиметься з трьох веж і шести стріл, здатних приймати два потоки зерна по 1500 тонн/годину і відвантажувати їх у різних комбінаціях. Крім цього, у комплексі передбачено приймання зерна з води — барж і каботажних суден.

Раніше, у грудні, на пірсі встановили 5-метровий навігаційний знак з автономним джерелом живлення. Конструкція типу «колона» працюватиме у проблисковому режимі для орієнтації та безпеки пересування суден.