Головна Логістика Рух пунктом пропуску «Ягодин – Дорогуськ» розблоковано

Рух пунктом пропуску «Ягодин – Дорогуськ» розблоковано

У результаті перемовин із Міністерством інфраструктури та розвитку Польщі, керівництвом Люблінського воєводства вдалось розблокувати рух пунктом пропуску «Ягодин – Дорогуськ». З 15 травня рух вантажівок відновлено у звичайному режимі. Про це на сторінці Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України у Facebook розповів його очільник Олександр Кубраков, передає «ПроАгро Груп».

«Страйк, що тривав більше 10 днів, спричинив для наших перевізників та експортерів значні збитки. Проте ми змогли знайти рішення та домовитись про розблокування руху. Я вдячний нашим польським колегам за спільне рішення та повернення до виконання положень «транспортного безвізу» та домовленостей щодо пропускної здатності «Ягодин – Дорогуськ», – повідомив Олександр Кубраков.

Раніше, 7 травня, міністерство ухвалило рішення про тимчасову зупинку вимоги щодо наявності дозволів для польських перевізників, які здійснюють перевезення до України з будь-якої країни Європейського Союзу. Це була одна із ключових вимог польських страйкарів. Водночас позиція міністерства полягає в тому, що такі перевезення потребують дозволів та не є двосторонніми. Наразі очікується роз’яснення від Європейської Комісії.

У Мінінфракструктури нагадали, що водії зможуть зареєструватись на перетин кордону у пункті пропуску «Ягодин – Дорогуськ» на сайті чи у застосунку «єЧерга».

Перегляди: 3