Головна Новини Ринок України Широкозахватний передпосівний культиватор NZ Extreme

Широкозахватний передпосівний культиватор NZ Extreme

П’ятисекційний агрегат NZ Extreme від компанії Väderstad — це найсучасніший та найбільший агрегат у лінійці NZ. Робоча ширина такого гіганта може становити від 12,5 до 14,25 м.

Рама нового покоління із запатентованим механізмом переведення в транспортне положення, якою оснащено NZ Extreme, дає змогу повністю копіювати поверхню поля незалежно від його рельєфу. Завдяки інноваційним технічним рішенням у системі розкладання машини із можливістю перенесення ваги на крайні секції, точність дотримання глибини завжди зберігається всією шириною агрегатів.

Серед основних пріоритетів проєктування культиваторів NZ Extreme було створення нової генерації широкозахватних продуктивних агрегатів для швидкого обробітку великих площ. Усі машини NZ Extreme мають можливість налаштування параметрів робочих органів із кабіни трактора та інтелектуальну систему перерозподілу ваги машини.

Нові стійки Extreme на 30% міцніші та жорсткіші, порівняно зі стійками, що встановлені на культиваторах NZ Aggressive. Крім того, ці стійки довші, що забезпечує більший на 31% кліренс машини. Завдяки підвищеній жорсткості стійок, лапи концентрують свою інтенсивну вібрацію лише у напрямку руху з мінімальним боковим зміщенням, що сприяє максимальному подрібненню груддя, їхньому сортуванню для створення ідеальних умов для майбутньої посівної кампанії. А розміщення робочих органів дає змогу повністю уникнути їхнього забивання ґрунтом або рослинними рештками під час роботи.

Читайте більше про широкозахватні передпосівні культиватори NZ Extreme https://www.vaderstad.com/ua/obrobitok-gruntu/vazhki-pruzhynni-borony/nz-extreme/

Перегляди: 7