Головна Новини Ринок України Сівалка Rapid — вдалий старт посівної

Сівалка Rapid — вдалий старт посівної

Багатоопераційні посівні комплекси Rapid компанії Väderstad — це вдале поєднання дискових та анкерних сошників, переваги яких, задля досягнення високих показників точності висіву, втілено в єдину конструкцію.

Ці комбіновані висівні сошники забезпечують ущільнення, очищення від можливих рослинних решток сім’яложа, стабільність і точність висіву насіння навіть за високої робочої швидкості руху, яка може становити 14–16 км/год.

Окрім унікальних сошників, сівалки Rapid мають передній дисковий ґрунтообробний модуль, що забезпечує якісно підготовлений ґрунт та проводить висів більшості сільськогосподарських культур лише за один прохід.

Практичний досвід підтверджує, що за правильної організації посівної кампанії, добова продуктивність Rapid із шириною захвату 6,0 м становить понад 100 га.

Робочі органи посівного комплексу (диски та диско-анкерний сошник) виготовлені зі спеціальної загартованої шведської сталі, ще гарантує їхню високу надійність, відмінні робочі характеристики та надзвичайно тривалий термін експлуатації.

Наразі виробник пропонує машини із робочою шириною від 3 до 8 м.

Читайте більше про зернові сівалки Rapid.

Перегляди: 6