Головна Новини Ринок України Сівалки Spirit — ще точніший висів насіння та добрив

Сівалки Spirit — ще точніший висів насіння та добрив

Посівні комплекси Spirit від компанії Väderstad — це універсальні агрегати, які дають змогу досягати високої точності та продуктивності під час висіву різноманітних культур. Наразі посівні комплекси Spirit випускається у варіантах із робочою шириною 3, 4, 6, 8 або 9 м. У цьому посівному агрегаті втілено інноваційні рішення, які підвищують точність і спрощують виконання робіт у господарстві.

Окрім точного закладання насіння у ґрунт, яке здійснюється за допомогою дводискових сошників великого діаметру (380 мм), технічні можливості агрегатів також дають змогу точно та рівномірно вносити та розподіляти мінеральні добрива, що покращує їхню ефективність та допомагає значно зекономити на їхньому внесенні й використанні.

Залежно від моделі, посівні комплекси Spirit можуть мати три різні системи та методи внесення мінеральних добрив.

Найбільші моделі посівних комплексів Spirit 600-900C, які висівають насіння із одночасним внесенням добрив, оснащені містким бункером — об’ємом 5 тис. л, який має великий отвір для завантаження насіння та добрив.

У цих посівних комплексах секції насіння та мінеральних добрив відділені одна від одної рухомою перегородкою, що, за необхідності, дає змогу змінювати співвідношення об’ємів, досягаючи таким чином ще більше змінної продуктивності.

Наразі ці посівні агрегати є одними з небагатьох агрегатів для сівби, які висівають насіння із шириною міжряддя 125 мм. Це технічне рішення дає можливість рівномірно розподілити насіння, що забезпечує швидке закриття поверхні поля паростками культурних рослин і не дає шансів проростанню та розвитку рослинам бур’янів.

посівні комплекси Spirit 04
Перегляди: 190