Головна Новини Ринок України Spirit компанії Väderstad — висів зернових як «в яблучко»

Spirit компанії Väderstad — висів зернових як «в яблучко»

Якісний висів насіння посівними комплексами Spirit компанії Vadrstad відбувається за допомогою дводискових сошників конічної форми, які встановлено із зміщенням (Offset). Завдяки цьому Spirit зберігає заданий робочий кут, незалежно від типу ґрунту або умов роботи в полі.

Більше того, конструкція передбачає точний робочий кут насіннєвих дисків на весь термін служби, збільшуючи при цьому точність дотримання глибини висіву. Сівалки без такої системи не можуть забезпечити ідеальну точність висіву через поступове збільшення відстані між дисками і можливе потрапляння ґрунту між ними.

Крім того, конічна форма насіннєвих дисків створює вузьке насіннєве ложе, що мінімізує порушення ґрунтового шару. Це знижує тягові вимоги до трактора і покращує якість висіву навіть за умови наявності на поверхні поля рослинних решток. Також така форма насіннєвих дисків дає змогу працювати на велику глибину з меншим тиском сошника.

Слід зауважити, що посівні комплекси Spirit — це високошвидкісні машини. Рекомендована робоча швидкість становить 8–14 км/год, але це не заважає сівалці висівати кожну насінину чітко на дно посівного ложа без викидання її дисками на поверхню поля, як це відбувається у машин інших виробників, які працюють навіть на менших швидкостях. Справа в том, що трубку подачі насіння до сошників у всіх посівних комплексах Spirit розташовано у передній частині сошника (перед віссю насіннєвого диска), що дає змогу спрямувати насіння на дно борозни, а не «викинути» його на поверхню поля, як це відбувається за розміщення насіннєвої трубки за віссю сошників та високій швидкості сівби.

Ширина міжряддя посівних комплексів Spirit становить 125 мм, що допомагає рівномірніше розподілити насіння, забезпечити швидке закриття поверхні поля культурними рослинами і, як наслідок, не дає шансів бур’янам на проростання та розвиток.

Перегляди: 148