Головна Новини Ринок України Стійки передпосівного культиватора Wil-Rich: не все так просто

Стійки передпосівного культиватора Wil-Rich: не все так просто

Чітке дотримання глибини обробітку та ретельний суцільний обробіток поверхні поля всією шириною захвату — є однією із головних вимог до передпосівних культиваторів.

Культиватори від компанії Väderstad — це професійні високоефективні машини, які мають низку технологічних рішень, що сприяють якісному обробітку ґрунту як за традиційної, так і мінімальної  технології. Попри ширину захвату, максимальне значення якого може становити 18,3 м, культиватори Wil-Rich завжди забезпечують ретельний обробіток кожного квадратного сантиметра поля.

Завдяки підходу Split-the-middle*, вдається досягти максимального перекриття між робочими органами, якісно підрізати оброблюваний шар ґрунту, розпушити його на встановлену глибину обробітку й повністю знищити наявну на полі рослинність. Усі моделі культиваторів Wil-Rich мають багаторядне розташування робочих органів, що дає змогу розмістити їх на великій відстані один від одного, мінімізувавши у такий спосіб можливість забивання культиватора рослинними рештками. При цьому робочі органи закріплено до рами культиватора за допомогою С-подібних стійок із пружинним захистом, що мінімізує можливість пошкодження самих робочих органів несучої конструкції.

Нагадаємо, культиватори Wil-Rich від компанії Väderstad вже доступні до замовлення вітчизняними аграріями.

* – Робочі органи кожного наступного ряду працюють посередині необробленої ділянки, залишеної робочими органами, що встановлені на балках попереду.

Перегляди: 4