Головна Новини Ринок України Свині живою вагою дещо подешевшали, проте торгівля не зупиняється

Свині живою вагою дещо подешевшали, проте торгівля не зупиняється

У перший тиждень літа ціни на свиней забійних кондицій дещо послабилися, повідомляє «ПроАгро Груп» із посиланням на Асоціацію «Свинарі України».

Перші торги червня завершилися незначним послабленням цін на ринку живця та посиленням регіональної розбіжності цін. Так, більшість товарних партій на Заході переважно реалізували по 82-83 грн./кг, у Центрі переважно звучали ціни в 83-85 грн./кг. Найвищі ціни— до 86 грн./кг та подекуди вище — фіксували на Сході. Середньозважена ціна зупинилася на позначці 83 грн./кг, що на 3% поступається її рівню попереднього тижня.

«Представники м’ясопереробки на Сході наразі найбільше відчувають брак кондиційної свинини, проте і в Центрі пропозиція живка далека від профіциту, зокрема через нижчу забійну масу тварин та подекуди менші товарні партії. Щодо перебігу реалізації, більшість переробників констатують, що перша хвиля пікової споживчої активності із початком шашличного сезону вщухла, проте торгівля не зупиняється, а її темпи не нижчі за середні», – зазначили в АСУ.

Перегляди: 7