Головна Новини Ринок України Свині живою вагою продовжають дешевшати, а свинина – дорожчати

Свині живою вагою продовжають дешевшати, а свинина – дорожчати

У другій половині жовтня ціни на ринку живця продовжили пониження. Про це свідчать результати щотижневого моніторингу закупівельних цін на свиней забійних кондицій Асоціації «Свинарі України», передає «ПроАгро Груп».

Торги минулої п’ятниці завершилися подальшим «просіданням» цін на свинину живою масою та поглибленням міжрегіональної розбіжності цін. Так, на Сході живець закуповували по 73-76 грн./кг, у Центрі межі цінового коридору на основні товарні об’єми були на гривню нижчими, хоча епізодично зустрічалися і вищі ціни, а на Заході фіксували найнижчі ціни – 70-72 грн./кг. Середньозважена ринкова позначка зупинилася на рівні 71,6 грн./кг, що на 8,4% нижче за минулотижневу позначку.

Частина представників м’ясопереробної галузі аргументують таке зниження сезонним відновлення пропозиції, в тому числі і від «ситуативних» відгодівельників, а також пожвавленням імпортної активності на тлі традиційного для періоду послаблення попиту. Водночас зниження активності реалізації поступається темпам послаблення цін. Прискоренням для останнього є песимістичні цінові настрої та побоювання дрібних виробників свинини, підкріплювані інфоприводами про надходження дешевшої імпортної сировини.

Перегляди: 24