Головна Новини Ринок України Tempo: різні культури – сівалка одна

Tempo: різні культури – сівалка одна

Технічні можливості та унікальні конструкторські рішення, що втілено в сівалках точного висіву Tempo від компанії Väderstad, дають змогу проводити якісний висів величезного спектра сільськогосподарських культур. Наявність широкої лінійки висівних дисків, заміна яких без використання будь-яких інструментів здійснюється за лічені секунди, дає змогу провести точний і швидкісний висів таких культур, як кукурудза, цукрові буряки, соя, соняшник, ріпак, бавовна, сорго тощо.

Принцип дозування насіння під надлишковим тиском та відповідна конструкція висівних пристроїв дають змогу повністю контролювати весь процес висіву навіть найдрібнішого насіння —  від його розподілу до потрапляння у посівне ложе. А широкий модельний ряд Tempo, який об’єднує навісні та напівпричіпні сівалки (Tempo F, V, R, L), дає змогу підібрати, з урахування культур, що висіватимуться, найкращий агрегат саме для вашого господарства.

Також слід зазначити, що всі сівалки Tempo мають можливість легкої зміни відстані міжрядь від 450 до 800 мм, що й пояснює універсальність сівалок Tempo. Як результат — підвищення ефективності та мінімізація інвестицій у придбання спеціалізованих сівалок.

Tempo — якісна сівба за різних технологій обробітку ґрунту

Свою ефективність сівби за різних технологій обробітку ґрунту сівалки точного висіву Tempo від компанії Väderstad уже неодноразово довели на практиці. Наразі ці машини доводять відмінну якість роботи як за традиційної, так і нульової технологій обробітку ґрунту. Все це можливе завдяки продуманій конструкції сівалок та спеціалізованим опціям, які допомагають створити якісне посівне ложе, незважаючи на наявність на поверхні ґрунту грудок, рослинних решток тощо.

Зокрема, всі сівалки Tempo перед сошниками (для висіву добрив та насіння) мають голчасті очисники пожнивних решток, які з мінімальним впливом на ґрунт розчищають лінію висіву. За ними йде сошник із широкими опорними колесами, якими бережно формує якісне ґрунтове посівне ложе для висіву насіння. Після цього рядок прикочується спеціальними колесами.

Не менш важливим є й тиск на сошник, адже це головна запорука якісного прорізання ґрунту та формування посівного ложа на бажаній глибині. Наразі тиск на сошник сівалок Tempo становить понад 300 кг, що дає змогу проводити точний висів навіть у посушливих умовах, наприклад ріпаку по стерні озимої пшениці.

Дізнайтесь більше про сівалки точного висіву Tempo https://www.vaderstad.com/ua/sivalky-tochnogo-vusivu/sivalky-tempo/

Перегляди: 15