Головна Новини Ринок України Tempo V — ширина міжряддя не має значення

Tempo V — ширина міжряддя не має значення

Продуктова лінійка швидкісних сівалок Tempo від компанії Väderstad дає змогу зконфігурувати агрегат під потреби будь-якого господарства. Сівалки Tempo — це універсальні машини, які можуть висівати всі без винятку технічні культури з міжряддям від 45 до 80 см.

Навісна високошвидкісна сівалка Tempo V — справжній еталон універсальності сівалок точного висіву. Адже, окрім можливості висіву широкого спектра культур, технічні можливості сівалки дають змогу швидко змінювати ширину міжрядь. Tempo V доступна від 6-и до 12-и рядного типорозміру, в тому числі непарною кількістю висівних секцій. Здатність однієї сівалки Tempo V висівати різні культури нерідко означає, що вона може замінити дві звичайні сівалки. Це збільшує діапазон варіантів застосування та зменшує витрати. Адже, наприклад, середньостатистичне господарство може розпочати сезон із сівби цукрових буряків за допомогою 12-и рядної сівалки із шириною міжряддя 450 мм, потім переобладнати сівалку на 8-и рядну та продовжити сівбу кукурудзи чи соняшнику із міжряддями 700 мм і, нарешті, восени переобладнати сівалку знову на 12-и рядну і висівати ріпак із міжряддям 450 мм.

Проте це не єдині міжряддя, з якими може працювати ця сівалка. Так, у шести- та восьмирядному виконанні сівалка може сіяти культури із міжряддям 700/750/762/800 мм, семи-, дев’яти-, десяти- та одинадцятирядне виконання передбачає висів лише з міжряддям 600 мм і, нарешті, 12-и рядне виконання передбачає висів з міжряддям 450/500 та 508 мм.

Незалежно від кількості рядів, що встановлено на агрегаті, транспортна ширина сівалки ніколи не перевищує три метри, що дає змогу вільно та безпечно пересуватися польовими дорогами та шляхами загального користування.

Перегляди: 174