Головна Новини Ринок України Tempo V від Väderstad — універсальність без жодних обмежень

Tempo V від Väderstad — універсальність без жодних обмежень

Навісна сівалка точного висіву Tempo V від компанії Väderstad — це не просто висока якість посівів на високій швидкості, це універсальність у висіву різноманітного насіння сільськогосподарських культур та незрівнянна маневреність під час роботи на невеликих полях або ж полях складної конфігурації. Завдяки унікальному висівному пристрою, Tempo V, як й інші сівалки Tempo, здатна висівати практично будь-яке насіння з ідеальними результатами: кукурудза, цукрові буряки, соя, соняшник, ріпак, бавовна, сорго тощо.

Попри навісну систему кріплення до трактора, її технічні характеристики ні на скільки не поступаються напівпричіпним агрегатам.

Вносимо добрива

За потреби сівалка може комплектуватися системою для внесення мінеральних добрив, що дає змогу максимально точно закласти стартову норму поживних речовин для культури, що  висівається.

Сіємо в ґрунт, а не в солому

Очищувачі рядків, які відмінно зарекомендували себе на полях, підготовлених за мінімальною або нульовою технологією, коли на поверхні поля залишається чимало пожнивних решток, повністю або частково (за потреби) звільняють лінію висіву. Крім того, під час висіву у пересохлий ґрунт технічні можливості очисники дають змогу звільнити лінію посіву від груддя і «покласти» насінину у вологий ґрунт.

Чітке та бережне розташування насіння

За допомогою сівалки Tempo сівба виконується на високій швидкості. Завдяки висівному пристрою, що працює під тиском, «доставка» насінини до посівного ложа відбувається з винятковою точністю та швидкістю. Прижимне колесо зупиняє насіння на виході з висівної трубки та забезпечує хороший контакт насіння з ґрунтом і унеможливлює його переміщення насіннєвою борозною. Висівна секція сівалки Tempo забезпечує середньоквадратичне відхилення глибини не більше ±0,5–0,6 см від встановленого агрономом чи оператором значення.

Окремо на висівній секції можливе встановлення системи внесення мікрогранулята.

Закриття насіннєвої борозни

Для закриття насіннєвої борозни пропонуються кілька варіантів загортаючих коліс. За потреби на колесах легко регулюються притискне зусилля та кут.

Усі моделі Tempo V переводяться у вертикальне положення так, що транспортна ширина сівалки становить три метри.

Перегляди: 114