Головна Новини Ринок України Темпи зниження цін на живець свиней уповільнюються

Темпи зниження цін на живець свиней уповільнюються

У другій половині січня, більшість товарних партій кондиційного живця свиней в усіх регіонах закуповували по 50–54 грн/кг. Середньозважена ціна цього тижня склала 51,8 грн./кг, що на 6,9% нижче ніж тижнем раніше. При цьому у кінці першої декади місяця тижневе послаблення цін перевищувало 9%, повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на дані Асоціації «Свинарі України».

Хоча торги минулого тижня були напруженими й тиск на ціни закупівлі залишався на високому рівні, постачальники живця відзначили деяку активізацію серед заготівельників. Останні жвавіше цікавилися наявними обсягами до реалізації, старі контрагенти намагалися відновити співпрацю, подекуди надходили дзвінки від нових. Відвантаження заброньованих партій у більшості свиногосподарств цього тижня йшли без збоїв та переносів.

«Низка операторів м’ясопереробної галузі відзначає, що реалізація демонструє перші ознаки відновлення після затишшя першої половини місяця, а частина з них вважає, що перебіг торгівлі на початку року відповідає традиційним сезонним трендам. З огляду на це, заготівельники не очікують, що послаблення цін продовжуватиметься, а окремі передбачають їх відновлення», – зазначили в АСУ.

Перегляди: 15