Головна Новини Ринок України Травень розпочався зі зниження цін на живець свиней

Травень розпочався зі зниження цін на живець свиней

На початку травня ціни закупівлі свиней забійних кондицій відчули послаблення. Про відповідну зміну свідчать результати щотижневого моніторингу аналітичного відділу Асоціації «Свинарі України», повідомляє «ПроАгро Груп».

Травень для операторів ринку свинини почався із пониження закупівельних цін: за підсумками минулотижневих торгів більшість товарних партій цього тижня реалізували в межах 77-80 грн./кг. Як і минулого тижня спостерігається регіональна розбіжність цін: на Заході котирування тяжіли до нижньої позначки цінового коридору, а в Центрі та на Сході переважно були вище середньозваженої позначки (77,8 грн./кг) та епізодично зустрічалися ціни вище вказаного діапазону.

«Представники м’ясопереробної галузі відзначають, що зниження цін закупівлі свинини спостерігається на тлі послаблення реалізації після великодніх свят: із завершенням святкувань споживча активність у роздрібній торгівлі знизилася, тож продажі повернулися до більш-менш середньостатистичних об’ємів. З іншого боку, сформовані запаси сировини підприємств глибокої м’ясопереробки дозволили їм наразі взяти «паузу» в заготівлі. Початок сезону пікніків цьогоріч дещо відтерміновують відсутність тривалих святкових вихідних на початку травня та дещо нестабільна погода. Проте із приходом тепла, на думку окремих переробників, споживча активність має пожвавитись», – зазначили в АСУ.

Перегляди: 3