Головна Новини Новини компаній У «Агро-Регіоні» затвердили сівозміну під врожай 2025 року

У «Агро-Регіоні» затвердили сівозміну під врожай 2025 року

Сільськогосподарські культури на полях Групи компаній «Агро-Регіон» попри погодні примхи у квітні та травні розвиваються добре та дають надію вийти на заплановані показники урожайності, повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію агровиробника.

«Команда Агро-Регіон успішно провела весняну посівну, хоч погода додавала клопоту. Квітень побив багато температурних рекордів, культури почали швидко розвиватися. А от травень прийшов з приморозками, був посушливим і лише кінець місяця порадував дощами», – розповів головний агроном підприємства Юрій Лисак.

Він також зазначив, що усі технологічні операції виконали вчасно, культури погодні умови витримали, розвиваються згідно норм. На сьогодні відбувається догляд за посівами, вносяться гербіциди, регулятори росту та фунгіциди.

«У компанії вже готуються до нового сезону, Агро-Регіон в процесі бюджетування під урожай на 2025 р. Попередньо погодили структуру сівозміни. Особливих змін не передбачено, за виключенням збільшення площ під озимим ріпаком на 40%, що дозволяє сівозміна», – додав головний агроном.

За його словами, в першій декаді липня у компанії планують розпочати збирання ріпаку та озимої пшениці.

Перегляди: 42