Головна Рослинництво Зернові У KSG Agro очікують врожай зернових на 10-15% більше торішнього

У KSG Agro очікують врожай зернових на 10-15% більше торішнього

Урожай зернових за підсумками 2021 року в Україні слід очікувати на 10-15% вище показників попереднього року. Про це повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на прес-службу агрохолдингу.

«Урожай зернових-2021 в Україні можна прогнозувати на 10−15% вище торішніх показників. Якщо минулого року була посуха, і в південних областях це призвело до дуже низьких показників врожайності, то в нинішньому році вологи достатньо і на полях добрий урожай. Зараз ми в першу чергу говоримо по озимих культурам, хоча й по ярих я не бачу проблем», – зазначив голова ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов.

За його словами, можливе зміщення за строками, і прибиратимуть соняшник не у вересні, а у жовтні. Але це не вплине на результати жнив.

«Ми, наприклад, прогнозуємо, що в нашому агрохолдингу це буде один з найкращих врожаїв за останні роки. Цього року в середньому по Україні слід очікувати зростання врожаю на 10−15% в порівнянні з 2020 роком. Значний обсяг врожаю очікується по всій країні, навіть в традиційно посушливих регіонах, і у цьому сенсі ситуація досить оптимістична», — підсумував Сергій Касьянов.