Головна Новини Ринок України У Києві зафіксовано спалах африканської чуми свиней

У Києві зафіксовано спалах африканської чуми свиней

У Голосіївському районі, на території КП «Лісопаркове господарство «Конча-Заспа», зафіксовано спалах африканської чуми свиней. Про це йдеться у заяві Київської міської держадміністрації, передає «ПроАгро Груп».

За інформацією столичного управління Держпродспоживслужби, рішенням Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при КМДА на частині території Голосіївського району м. Києва з 27 вересня 2023 року встановлено карантин, який може бути скасований через 40 днів за умови виконання всього комплексу належних ветеринарно-санітарних заходів 

Епізоотичним вогнищем африканської чуми свиней визначено місце виявлення трупу хворої свині на території лісопаркового господарства «Конча-Заспа». До першої зони захисту, яка безпосередньо межує з епізоотичним вогнищем, визначено територію в радіусі 3 кілометрів. Другою зоною визначена зона спостереження – територія, радіусом до 10 кілометрів від зовнішніх меж зони захисту.

Державна надзвичайна протиепізоотична комісії при КМДА вже затвердила план заходів щодо профілактики, недопущення поширення та ліквідації захворювання на африканську чуму свиней на території м. Києва.

Перегляди: 1