Головна Війна проти України У листопаді обстежено понад 17 тис. гектарів сільгоспземель

У листопаді обстежено понад 17 тис. гектарів сільгоспземель

Протягом листопада піротехнічні підрозділи державних органів та неурядових операторів обстежили понад 17 тис. гектарів земель сільгосппризначення. За даними обласних військових адміністрацій, в рамках пріоритетного розмінування сільгоспземель всього з початку року обстежено понад 257 тис. гектарів угідь, повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію Мінекономіки.

«Попри ускладнення погодних умов наші піротехніки продовжують роботу з обстеження та розмінування найбільш цінних українських земель. За останній тиждень листопада обстежено більше трьох тисяч гектарів, понад півтори тисячі гектарів очищено чи розміновано. З початку року майже 195 тисяч гектарів повернуто аграріям для господарської експлуатації. Уряд продовжує роботу над посиленням спроможностей піротехнічних підрозділів. Мета – пришвидшити очищення території країни», – зазначила перший віце-прем’єр – міністр економіки України Юлія Свириденко.

У рамках виконання плану пріоритетного повернення сільгоспземель в експлуатацію найбільші площі минулого місяця були обстежені в Херсонській області – 12,4 тис. га. На Харківщині за місяць піротехніки обстежили понад 3,5 тисячі гектарів сільгоспугідь. Ще більше 1,3 тис. га обстежено в Миколаївській області.

Перегляди: 27