Головна Логістика У лютому 2021 року «НІБУЛОН» відвантажив на експорт понад 447 тис. тонн...

У лютому 2021 року «НІБУЛОН» відвантажив на експорт понад 447 тис. тонн збіжжя

Минулого місяця СП «НІБУЛОН» відвантажило на експорт понад 447 тис. тонн сільгосппродукції. Цей показник є найбільшим у порівнянні з іншими аналогічними періодами попередніх років і демонструє приріст у 20% від останнього максимального результату (зафіксований у 2009 році), повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію компанії.

У «НІБУЛОНі» прогнозують також високі результати і у третьому кварталі поточного маркетингового року в цілому, оскільки завдяки багаторічним системним інвестиціям у розвиток елеваторної промисловості, судноплавства і суднобудування компанія створила  насправді унікальну та ефективну логістичну інфраструктуру, яка складається із потужних перевантажувальних терміналів по всій країні та сучасного річкового флоту. З кожним роком обсяги транспортованого водними шляхами збіжжя лише зростають, ростуть і експортні показники країни. 

«Насправді погодні умови у лютому мало сприяли нарощуванню вантажних водних перевезень. Більше того, тривалий час на річках та БДЛК йшов дощ, стояв лід та шквальний вітер на зовнішньому рейді продовжувався протягом 11 днів, що могло заважати проведенню навантажувальних робіт. Але завдяки можливостям нашого флоту, який ефективно працює і в льодових умовах, оптимальним рішенням щодо формування баржо-буксирних караванів, технічним характеристикам навантажувальних суден, а також відмінній командній роботі всіх підрозділів, ми досягли таких результатів», – зазначив заступник генерального директора «НІБУЛОНу» з логістики Сергій Калкутін.

Нагадаємо, у другому кварталі поточного маркетингового року «НІБУЛОН» продемонстрував найкращий експортний результат за весь період діяльності компанії – майже 1,6 млн. тонн сільгосппродукції.