Головна Рослинництво Зернові Україна очікує на відкриття ринку США для української кукурудзи та пшениці

Україна очікує на відкриття ринку США для української кукурудзи та пшениці

Україна та США працюють над відкриттям ринку США для української кукурудзи та пшениці (у тому числі, органічної). Про це йшла мова під час зустрічі голови Держпродспоживслужби Владислави Магалецької та представників Американсько-української ділової ради (USUBC), повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію ДПСС.

Зазначається, що наразі процедури погодження знаходяться на фінальному етапі.

«Ми дуже чекаємо на відкриття ринку США для української кукурудзи та пшениці, адже це створить нові перспективи для розвитку бізнесу та зростання економіки нашої країни», – зазначила Владислава Магалецька.

Елізабет Хафнер (торгове представництво США, USTR), яка доєдналась до зустрічі в режимі онлайн, відзначила успішну комунікацію між країнами та підкреслила важливість подальшого діалогу між бізнесом та органами влади.

Раніше американські експерти прогнозували збільшення загального українського експорту зернових на всі ринки. Так, USDA підвищило прогноз експорту української пшениці у поточному маркетинговому році на 2,5 мільйони тонн, порівняно з попереднім, травневим прогнозом. Очікують, що Україна експортує рекордні 23,5 мільйони тонн пшениці. Також, порівняно з попереднім прогнозом, має зрости і експорт української кукурудзи – до 32 мільйонів тонн.

Перегляди: 1