Головна Економіка і аграрна політика Україна взяла участь у Middle East Organic & Natural Products Expo

Україна взяла участь у Middle East Organic & Natural Products Expo

Національний стенд України представлений на міжнародній торговій виставці органічної продукції Middle East Organic & Natural Products Expo, яка проходить 12-14 грудня 2023 року в столиці ОАЕ Дубаї. Про це повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію Міністерства аграрної політики та продовольства.

Цьогоріч в межах національного стенда України свою органічну продукцію представляють п’ять виробників-експортерів: ТОВ «Органік Мілк», ТОВ «Органік Оригінал», ТОВ «Хелсі Дженерейшн», ТОВ «Хімекс ЛТД,  ТОВ «Укролія».

«Під час відбору експонентів надавалася перевага виробникам органічної харчової продукції з вищою доданою вартістю. На виставці представлені продукти як із зернових культур, наприклад, пластівці амарантові, борошно з насіння амаранту, борошно пшеничне, кукурудзяні палички, так і молочна продукція, питні йогурти, сири різної витримки, сметана, а також високоолеїнова соняшникова олія тощо», – зазначили в міністерстві.

Middle East Organic & Natural Products Expo – найбільша торговельна виставка органічної та натуральної продукції на Близькому Сході, що проводиться під патронатом Міністерства з питань зміни клімату та захисту навколишнього середовища ОАЕ та надає можливість налагодити нові експортні зв’язки з країнами Близького Сходу.

Перегляди: 23