Головна Економіка і аграрна політика Український експорт до ЄС за 9 місяців зріс на понад половину

Український експорт до ЄС за 9 місяців зріс на понад половину

Посилення співпраці в галузі торгівлі й наближення українського законодавства до правових актів Євросоюзу – теми, які обговорювалися під час 6-го засідання Комітету асоціації Україна-ЄС у Брюсселі. Про це повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію Держпродспоживслужби.

«Переговори з європейськими колегами відбуваються на фоні активного росту торговельних взаємовідносин. Так, за 9 місяців 2021 року український експорт до ЄС зріс на 54%. При цьому зростання стосується не тільки сировини. Наприклад, зростання по готових харчових продуктах склало 25%. Ми маємо значний прекрасний прогрес, однак, багато роботи ще попереду», – розповіла голова ДПСС Владислава Магалецька, яка бере участь у складі української делегації на засіданні.  

За її словами, активне посилення співпраці між Україною та ЄС, зокрема, в торгівлі, відбуватиметься в рамках взаємного наближення економік.

Зазначається, що завданням Держпродспоживслужби у підтримці українського експорту є подолання технічних перешкод в торгівлі та забезпечення державних гарантій щодо дотримання вимог країн-партнерів.

Перегляди: 5