Головна Новини Новини компаній «УПІ-Агро» завершило сезон переробки цукрового буряку

«УПІ-Агро» завершило сезон переробки цукрового буряку

Група компаній «Укрпромінвест-Агро» завершила сезон переробки цукрового буряку, який тривав 132 доби і став рекордним для компанії за кількома показниками, повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на допис агровиробника у Facebook.

Гайсинський та Крижопільський цукрові заводи компанії переробили 2 105 тис. тонн цукрового буряку та виробили 337,5 тис. тонн цукру, що стало рекордним показником для підприємства.

Цього сезону вперше в Україні компанією була запроваджена технологічна схема виведення цукрового сиропу на зберігання з подальшою переробкою. Зокрема, Гайсинський цукровий завод вивів на зберігання 48 тис. т сиропу, з якого навесні планується отримати 26 тис. т кристалічного цукру.

«Високі виробничі показники стали можливими як за рахунок врожайності власного буряку на рівні 50 т/га, так і за рахунок розширення партнерської програми «Цукровий буряк – вибір розумних!». Близько 40% сировини, що була перероблена заводами компанії цього сезону, було привезено партнерами-бурякоздавачами, що також є рекордним показником для УПІ-Агро», – зазначається в дописі.

Крім того, цього сезону Крижопільський цукровий завод в черговий раз встановив галузевий рекорд за обсягом продукції, виробленої одним підприємством. Завод виробив 171 570 тонн цукру, що є найвищим показником в Україні за всі роки цукроваріння.

Перегляди: 23