Головна Економіка і аграрна політика Уряд запускає програму компенсації аграріям вартості вітчизняної сільгосптехніки

Уряд запускає програму компенсації аграріям вартості вітчизняної сільгосптехніки

Уряд запускає програму 25% компенсації вартості сільгосптехніки українського виробництва. Відповідне рішення було ухвалене на засіданні Кабінету міністрів України 8 березня 2024 року, передає «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію Мінекономіки.

«Підтримка національного виробника, стимулювання попиту на продукцію й товари, зроблені в Україні, – основа нашої державної політики. Запровадження програми компенсації 25% вартості української сільгосптехніки, яку купують наші аграрії, – лише одна з програм такої підтримки. На її реалізацію ми заклали в бюджет цього року 1 млрд. гривень. Надалі плануємо розширити дію програми на інші види техніки вітчизняного виробництва. Виготовляти українське, купувати українське, розвивати українську промисловість – це наш шлях до економічного зростання та самозарадності”, – зазначила перший віце-прем’єр – міністр економіки Юлія Свириденко.

Перелік постачальників агротехніки, вартість якої може бути частково компенсована за умовами програми, почне формуватись після вступу в дію рішення уряду та буде оприлюднений офіційно. Для отримання часткової компенсації вартості сільгосптехніки аграріям необхідно буде придбати техніку вітчизняного виробництва із зазначеного переліку та подати до уповноваженого банку заявку на компенсацію документи, що це підтверджують. 

Перегляди: 34