Головна Економіка і аграрна політика USAID АГРО профінансує проєкт із запобігання корупції в земельній сфері

USAID АГРО профінансує проєкт із запобігання корупції в земельній сфері

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) надасть 5,6 млн. гривень фінансування на розробку та втілення проєкту із запобігання корупції та рейдерству, повідомляє «ПроАгро Груп».

Отримати фінансування на конкурсній основі за умовами субгранту можуть неурядові, правозахисні організації, бізнес-асоціації або юридичні компанії. Основна мета проєкту – зменшити кількість корупційних і рейдерських правопорушень та проявів корупції у сфері земельних відносин на локальному, регіональному та загальнодержавному рівні.

Одним із основних завдань субгрантера буде надання безоплатної юридичної та консультаційної допомоги постраждалим аграріям, громадам, землевласникам та землекористувачам з питань протидії корупції та незаконному захопленню землі. Окрім того, він забезпечуватиме систематичний моніторинг проявів корупції у земельних відносинах у різних регіонах, підготовку та публікацію звітів, проведення тренінгів із протидії правопорушенням. Ще одним важливим завданням субгранту буде аналіз проєктів нормативних актів у сфері земельних відносин на предмет наявності в них корупційних ризиків.

Для участі у конкурсі на отримання субгранту необхідно подати заявку до 14 березня 2024 року. Сьогодні, 28 лютого, Програма USAID АГРО проведе семінар для кандидатів на отримання субгранту.

Перегляди: 31