Головна Економіка і аграрна політика USAID забезпечить 200 тис. домогосподарств насінням овочів

USAID забезпечить 200 тис. домогосподарств насінням овочів

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) разом з Мінагрополітики розпочали кампанію із забезпечення деокупованих громад та соціально незахищених верств населення насінням овочів на весняну посівну 2024 року. Про це повідомили в Комітеті з питань аграрної та земельної політики ВР України, передає «ПроАгро Груп».

У межах ініціативи AGRI-Україна USAID забезпечить понад 200 тис. постраждалих від війни домогосподарств насінням овочів. 10 тонн насіння буде розподілено серед мешканців звільнених та прифронтових територій, а також вимушених переселенців та соціально незахищених верств населення (багатодітних, малозабезпечених сімей тощо) з інших регіонів. Ця допомога дасть можливість домогосподарствам виростити близько 70 000 тонн овочів.

До ініціативи приєдналися міжнародні виробники Gowan Seed, Bayer, Enza Zaden і Syngenta, які разом пожертвували насіння моркви, кабачків, дині, томатів, перцю, капусти, цибулі, огірків та цукрової кукурудзи.

Передача насіння здійснюватиметься через місцеві ради під координацією Всеукраїнської асоціації громад, яка реалізує за підтримки Програми USAID АГРО проєкт «Згуртовані громади». Протягом березня ВАГ доставить насіння до органів місцевого самоврядування, які розподілять насіння серед домогосподарств. Для підвищення результативності вирощування, у громадах буде також поширюватися інфографіка з рекомендаціями по посіву, догляду за рослинами та зберіганню врожаю овочів.

Перегляди: 12