Головна Новини Земельне питання В Офісі протидії рейдерству не зафіксували збільшення порушень на ринку землі

В Офісі протидії рейдерству не зафіксували збільшення порушень на ринку землі

Після зняття мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення не виключалася можливість отримання великої кількості скарг протягом перших двох місяців після роботи ринку землі. Про це розповів директор Офісу протидії рейдерству Віктор Дубовик, повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію Міністерства юстиції України.

«Але такого не сталося. Проаналізувавши кількість скарг щодо оскарження рішень, прийнятих щодо об’єктів нерухомого майна, ми виявили, що кількість скарг після відкриття ринку землі суттєво не збільшилась», – зазначив Дубовик.

Він пояснив це суттєвим очищення лав державний реєстраторів та нотаріусів від недобросовісних осіб.

За його словами, Мінюст очікує прийняття законопроєкту №3774 «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення механізму протидії рейдерству», який 15.04.2021 Верховна Рада України 311 голосами прийняла за основу.

Цим законопроектом усуваються штучні бар’єри для розгляду Міністерством юстиції по суті скарг на реєстраційні дії (рішення) та удосконалюється процедуру розгляду скарг, а також запроваджується правило про те, що правочин про розірвання договору оренди землі сільськогосподарського призначення, за яким орендарем є юридична особа, проголошується за замовчуванням значним, тобто потребує попереднього рішення загальних зборів учасників про надання згоди на його укладення.

Перегляди: 0