Головна Новини Ринок України Великий бункер Rapid: економія часу роботи в полі

Великий бункер Rapid: економія часу роботи в полі

Rapid від компанії Väderstad — це багатоопераційний посівний комплекс, який за один прохід полем дає змогу якісно готувати ґрунт та повести висів більшості сільськогосподарських культур.

Головними перевагами посівних комплексів Rapid є їхня універсальність, надійність та продуктивність. Враховуючи високу робочу швидкість, яка за рекомендаціями виробника становить 12–14 км/год, всі наявні в лінійці агрегати дають змогу досягти високих показників продуктивності.

Наразі головним стримуючим фактором високої продуктивності посівних комплексів є час, необхідний для завантаження. Тому саме місткість бункеру для насіння та добрив є визначальними. Адже що менше часу потрібно для зупинок на завантаження, то довше сівалка працює в полі.

Незважаючи на ширину захвату, всі сівалки Rapid мають бункери з великою засипною горловиною, що полегшує та прискорює завантаження. Наприклад, час завантаження бункеру місткістю 6 тис. л із мішків типу біг-бег становить не більше 15 хв.

Наразі компанія пропонує посівні комплекси Rapid із шириною захвату від 3 до 8 м. Залежно від обраної моделі, сівалки може бути оснащено бункерами лише для насіння чи добрив, або ж комбінованими місткостями для одночасного висіву і насіння, і добрив. За останнього варіанту виробник передбачив можливість плавної або ж ступінчастої зміни співвідношень об’єму. Наприклад, найпоширеніші в Україні посівні комплекси Rapid 600С та Rapid 800С оснащено бункерами місткістю 6 тис. л, які можна розділити у пропорції: 50/50 % (насіння/добрива), 60/40% (добрива/насіння) або 100% (лише насіння).

Читайте більше про зернову сівалку Rapid за посиланням https://www.vaderstad.com/ua/sivba/rapid/rapid-a-c/

Перегляди: 188