Головна Економіка і аграрна політика Впровадження європейських норм до кормів тваринного походження

Впровадження європейських норм до кормів тваринного походження

У Мінагрополітики відбулося чергове засідання робочої групи з питань розвитку м’ясної галузі за участю представників Держпродспоживслужби, Держмитслужби та профільних бізнес-асоціацій.

Учасники наради обговорили питання імплементації в українське законодавство європейського регламенту про санітарні правила до кормів тваринного походження та впровадження відповідних двосторонніх сертифікатів з ЄС. А також питання розвитку виробництва великої рогатої худоби та перспективи збільшення експорту ВРХ.

На засіданні перший заступник міністра агрополітики Тарас Висоцький зазначив, що Україна продовжує активно адаптувати європейські норми та стандарти в національне законодавство. Зокрема вимоги до виробництва, переробки і зберігання кормів тваринного походження врегульовуються двома законами: №287 «Про побічні продукти тваринного походження, не призначені для споживання людиною» та №1206 «Про ветеринарну медицину». Наразі Мінагрополітики розробляє низку відповідних нормативних актів до закону про ветеринарну медицину. По завершенню документи будуть оприлюднені для громадського обговорення.

Учасники засідання також заслухали інформацію про перевірки міжнародних ветеринарних сертифікатів при перетині державного кордону вантажів з м’ясом та м’ясопродукцією.

Перегляди: 11