Головна Новини Події та анонси Всеукраїнський практичний форум «ДЕНЬ АГРОНОМА. Вирощуємо на експорт»

Всеукраїнський практичний форум «ДЕНЬ АГРОНОМА. Вирощуємо на експорт»

Організатор: журнал The Ukrainian Farmer 

21-22 лютого 2024 року, м.Львів

Визначна масштабна подія аграрної галузі України, на якій зберуться головні агрономи, керівники аграрних підприємств, фермери.

Найгарячіші питання аграрного сьогодення та відповіді на виклики від ТОП-20 провідних агрономів і керівників аграрних підприємств України звучатимуть на Всеукраїнському практичному форумі «ДЕНЬ АГРОНОМА. Вирощуємо на експорт». https://agronomy-day.agrotimes.ua

Цього року одна з найболісніших проблем — як виростити якісний урожай зернових і технічних культур, коли бракує обігових коштів на дотримання технології, коли прямі витрати на виробництво невпинно зростають, а його рентабельність падає. Відповідь на головне питання: як максимально збалансувати собівартість зерна, удосконаливши системи удобрення та захисту, ґрунтообробіток, гібридно-сортовий склад тощо. Як підвищити його маржинальність і вигідно реалізувати на зовнішніх ринках, попри логістичні труднощі та цінову нестабільність. Що очікує аграріїв в новому сезоні і до чого готуватися.
 Про свій досвід вирощування в умовах воєнного стану розкажуть ТОП-20 найдосвідченіших провідних агрономів країни та керівників агропідприємств, а також відомі експерти галузі.

ТОП-20 презентацій про практичний досвід та напрацювання за останні роки в умовах викликів війни.

Не пропустіть Форум «День Агронома»! Чекаємо на Вас у Львові!

Дізнатись детальніше та зареєструватись запрошуємо за посиланням https://agronomy-day.agrotimes.ua

СТАТИ ПАРТНЕРОМ ЗАХОДУ

Телефон: +38 096-879-69-70
 E-mail: [email protected]

ВІДВІДАТИ ПОДІЮ

Телефон: +38 098-916-44-99
 E-mail: [email protected]

Перегляди: 22